Reklama

Występ zespołu Cree w Raniżowie został odwołany. Na gminę polała się fala krytyki

Opublikowano:
Autor:

Występ zespołu Cree w Raniżowie został odwołany. Na gminę polała się fala krytyki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Koncert zespołu Cree miał odbyć się w przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, w Raniżowie w ramach dwudniowej imprezy "Pożegnanie lata" organizowanej przez OSP Raniżów i LGD Siedlisko.

Cree podał do wiadomości publicznej następującą informację: "Z przykrością informujemy, że niedzielny koncert (tj. 26.08) w mieście RANIŻÓW koło Kolbuszowa, zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od zespołu. Włodarze Gminy na cztery dni przed koncertem, zadecydowali, że nie chcą aby w miejscowości wystąpił zespół grający muzykę ROCKOWĄ. Informujemy również, że zaplanowanie koncertu jak i podpisanie umowy nastąpiło w miesiącu maju". 

Lawina komentarzy

Wiadomość opublikowana na oficjalnym profilu zespołu wywołała w sieci prawdziwą burzę. Pod wiadomością o odwołanym koncercie pojawiło się bardzo wiele komentarzy.

Fani zespołu bardzo chętnie odnosili się do przekazanej przez zespół informacji. Wielu z internautów, za  pomocą niecenzuralnych słów,  w bardzo bezpośredni sposób krytykowało raniżowski samorząd.

Nie brakowało także obraźliwych komentarzy kierowanych pod adresem władz Raniżowa.

Oświadczenie radnych

Wyraźnie oburzeni informacjami zamieszczonymi przez zespół Cree i inne portale, są radni gminy Raniżów. Rada czuje się niesłusznie oskarżona o to jakoby miała przyczynić się do odwołania koncertu. W środę (22 sierpnia) radni wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym odnieśli się do całej sytuacji.

Więcej informacji na ten temat, w najbliższym numerze Korso (29 sierpnia). 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE