Reklama

Wychowankowie Wojciecha Migasa w półfinałach wojewódzkich w unihokeja

Opublikowano:
Autor:

Wychowankowie Wojciecha Migasa w półfinałach wojewódzkich w unihokeja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wychowankowie Wojciecha Migasa ze szkoły podstawowej w Majdanie Królewskim awansowali do półfinałów wojewódzkich w unihokeja.

Finały powiatowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej już za nimi. Wszystkie cztery drużyny (dwie dziewcząt i dwie chłopców) Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim awansowały do półfinałów wojewódzkich. W ubiegłym roku szkolnym reprezentacja dziewcząt zwyciężyła w półfinale wojewódzkim, a w finale była 5. Natomiast dwa lata temu chłopcy wygrali półfinał wojewódzki, dziewczęta były drugie, a w finale kolejno zajęli trzecie i czwarte miejsce.

 

 

Na co dzień dziewczęta i chłopcy uczęszczający do szkoły w Majdanie Królewskim uprawiają tę dyscyplinę na zajęciach SKS. - Duże znaczenie w uzyskiwaniu dobrych wyników ma nowo wybudowana sala gimnastyczna oraz zakupiony profesjonalny sprzęt do unihokeja łącznie z bandami - mówi Wojciech Migas, nauczyciel wychowania fizycznego. - Wszystko to stwarza dobre warunki do uprawiania tej dyscypliny, a dowodem na to są zawody powiatowe corocznie organizowane w Majdanie Królewskim. 

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE