Reklama

WYBORY PE: Oni będą reprezentować Podkarpacie w Parlamencie Europejskim |NAZWISKA|

Opublikowano:
Autor:

WYBORY PE: Oni będą reprezentować Podkarpacie w Parlamencie Europejskim |NAZWISKA| - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwóch przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości oraz jedna osoba z Koalicji Europejskiej pojadą nas reprezentować do Brukseli.

Woj. podkarpackie - trzy mandaty:

  • Tomasz Poręba (PiS) - 276 014 głosów 
  • Elżbieta Łukacijewska (KE) - 40 737 głosów
  • Bogdan Rzońca (PiS) - 64 113 głosów 

Komentarze powyborcze:

Tomasz Poręba

- Jak dowiedziałem się, ile otrzymałem głosów na Podkarpaciu to się zwyczajnie wzruszyłem. To jest niezwykły wynik. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Chcę wszystkim podziękować i zapewnić, że przez kolejne lata będzie dalsza ciężka praca na rzecz regionu. Mam ogromną satysfakcję, że dla takiego regionu jak Podkarpacie - będę miał zaszczyt zabiegać.

To jest też duże zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w skali całego kraju. Cieszę się, że mogłem być szefem sztabu w tych wyborach. Dla mnie to jest zachęta i motywacja do tego, żeby ten wynik przełożyć też na jesienne wybory parlamentarne. Chodzi o to, żeby mieć większość w sejmie i dalej kontynuować rządy - powiedział europoseł dla portalu korso.pl 

 

Elżbieta Łukacijewska

- Wygranie z jedynki to raczej norma, wygranie z ostatniego miejsca na Podkarpaciu to jak wygranie meczu, którego nikt nie obstawia. Dziękuję mojej rodzinie, która cały czas mnie wspierała i dawała siłę do walki, dziękuję kolegom z listy, dziękuję moim pracownikom, których wsparcie i wiara była ogromna. Mandat dali mi mieszkańcy Podkarpacia, którzy we mnie wierzyli, doceniali moją pracę i którzy na mnie głosowali. Bez Was nie byłoby mojego sukcesu.Dziękuję Wam - powiedziała europosłanka dla portalu korsosanockie.pl 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE