Reklama

Wolontariusz z kijkami

Opublikowano:
Autor:

Wolontariusz z kijkami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tytuł „Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego” powędrował w tym roku do Krystyny Stygi. Ta nagroda to uhonorowanie jej trzynastoletniej działalności społecznej.

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej nagradza osoby, które podejmują bezinteresowną aktywność na rzecz mieszkańców powiatu tytułem „Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego” już od siedmiu lat. W ubiegłych edycjach to zaszczytnie wyróżnienie odebrali: Barbara Burek, Stanisław Kosiorowski, Ewa Wójcicka, Maria Strzępa, Władysława Górecka oraz Zenona Chodorowska. W tym roku do tego grona dołączyła także Krystyna Styga. Wręczenie nagród wszystkim nominowanym odbyło się na ostatniej sesji rady powiatu (29 grudnia).

Cztery kandydatury
O tytuł „Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego” 2016 roku ubiegały się cztery osoby. Wśród nominowanych znaleźli się: Maria Krogulec, Krystyna Styga, ks. Przemysław Dudek oraz Ignacy Wiącek. Kapituła konkursu, w skład której weszli m.in. Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, Mieczysław Burek, przewodniczący rady powiatu czy Jan Wiącek, przewodniczący komisji Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki nie miała wątpliwości, że statuetka „Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego” powinna powędrować w ręce właśnie Krystyny Stygi.

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE