Reklama

Wola Raniżowska ma szansę na plac zabaw jeszcze w tym roku

Opublikowano:
Autor:

Wola Raniżowska ma szansę na plac zabaw jeszcze w tym roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa budowa placu zabaw, na który gmina Raniżów otrzymała dofinansowanie w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020.

Radni gminni zgodzili się w kwietniu tego roku, aby z Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 skorzystała Wola Raniżowska. Na budowę profesjonalnego placu zabaw w sołectwie gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 6 tys. 774 zł. Wkład własny wyniósł ponad 21 tys. zł.

Plac powstaje na działce obok budynku świetlicy w Woli Raniżowskiej. Ma służyć nie tylko uczniom sąsiedniej szkoły, ale też być ogólnodostępny.

 

 

Jak mówi Józef Raczek, sołtys Woli Raniżowskiej, budowa rozpoczęła się jeszcze w zeszłym tygodniu, prace zostały jednak wstrzymane. Dlaczego? - Okazało się, że tam jest bardzo trudny teren. Pogoda nie sprzyjała i w pewnym momencie postało na placu wielkie szambo - wyjaśnia gospodarz Woli Raniżowskiej i dodaje: - Trzeba jeszcze kilka samochodów ziemi i piasku przywieźć, żeby wyrównać teren. Myślę, że jeszcze w tym roku plac powinien być gotowy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE