Reklama

Wodne inwestycje

Opublikowano:
Autor:

Wodne inwestycje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W bieżącym roku na terenie gminy zaplanowano budowę zarówno nowych dróg jak i chodników. W nowym budżecie samorządowcy uwzględnili również wydatki związane z infrastrukturą wodną.

Jedną z inwestycji zaplanowanych w tym roku jest budowa kanalizacji sanitarnej w Spiach. - Całkowity koszt tej inwestycji wyniesie 200 tys. zł. Konkretnie powstanie ona w Sudołach, jest to poza aglomeracją Wilcza Wola. Udział gminy w tej inwestycji to kwota 100 tys. zł, pozostałą kwotę stanowi dotacja uzyskana od Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – powiedziała sekretarz gminy Genowefa Dębiak. Na terenie gminy Dzikowiec istnieje zbiorcza aglomeracja Wilcza Wola. Ścieki komunalne z jej terenu są zbierane łącznie, a następnie przekazywane do oczyszczalni ścieków komunalnych.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE