Reklama

Wielki sukces Mateusza Bańki z kolbuszowskiego LO

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: kolbuszowski.pl

Wielki sukces Mateusza Bańki z kolbuszowskiego LO  - Zdjęcie główne

Mateusz Bańska (drugi od lewej) | foto kolbuszowski.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wycieczka do Strasburga i Brukseli oraz zwolnienie z postępowania rekrutacyjnego na studia wybranych uczelni wyższych w Polsce – to nagrody za wysokie lokaty, jakie otrzymał uczeń kolbuszowskiego Liceum Mateusz Bańka.

Mateusz Bańka, uczeń klasy II oraz jego opiekunki dydaktyczne Małgorzata Miąso oraz Halina Wojtyczka mają powody do dumy. W etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o III RP Mateusz zajął 7. miejsce. Oprócz kolejnego „indeksu” dostał zaproszenie na wycieczkę do Strasburga.

Natomiast w eliminacjach centralnych VIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Mateusz zdobył tytuł laureata i zajął szczęśliwe 13. miejsce.

Dzięki temu został zwolniony z postępowania rekrutacyjnego na studia wybranych uczelni wyższych w RP oraz zaproszony na sponsorowaną wycieczkę do Brukseli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy