Reklama

Widełka. Mercedes nie doczekał się na nowego właściciela

Opublikowano:
Autor:

Widełka. Mercedes nie doczekał się na nowego właściciela - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Płonący mercedes przy wiadukcie czy nietrzeźwy spadający ze schodów - tak w powiecie kolbuszowskim mijał nam sylwester.

W ostatni dzień starego roku, tuż przed północą, zamiast szykować się do otwarcia bezalkoholowego szampana, strażacy interweniowali w Widełce. Tam przy drodze nr 9 paliło się auto. Ogień gasiło czterech mundurowych. - Przyczyna pożaru przez dowódcę akcji nie została ustalona - mówi nam Marcin Wieczerzak, rzecznik prasowy KP PSP w Kolbuszowej i dodaje, że samochód stał na poboczu. Nikt nie został ranny.

Podpalenie?
Do Widełki przyjechali również kolbuszowscy policjanci. - Na tę chwilę mogę powiedzieć tylko tyle, że funkcjonariusze  na miejscu przeprowadzili stosowne czynności, między innymi oględziny pojazdu - mówi krótko Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy kolbuszowskiej policji. 

Mieszkańcy sołectwa zastanawiają się, czy auto ktoś podpalił, czy doszło do samozapłonu. - Ono już tutaj trochę stało. Było na sprzedaż. Czasami ktoś tu się zatrzymał, żeby je pooglądać. Ten mercedes miał bardzo charakterystyczne rejestracje - mówi starszy mężczyzna.

- Samozapłon występuje bardzo rzadko w przypadku, gdy autem nikt nie jeździ - mówi Tadeusz Macias, diagnosta ze Stacji Kontroli Pojazdów Max Trans w Mielcu. - Zwykle ogień pojawia się z winy kierowcy lub przy udziale osób trzecich. Ostatnią opcją są jeszcze gryzonie, które obgryzają kable jak paluszki. Wówczas może dość do zwarcia instalacji elektrycznej i pożaru - dodaje nasz rozmówca.

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE