Reklama

WERYNIA. Droga cała w błocie. - Ciężko przejść - pisze Czytelniczka

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkanka sołectwa zwraca uwagę na, jak pisze, ciągle ubłoconą drogę w Weryni. Mowa o trakcie prowadzącym w kierunku przysiółku Kolonia.

- Przez budowę jaką prowadzi w tym rejonie Uniwersytet Rzeszowski, firma zajmująca się tym zadaniem zostawia drogę w fatalnym stanie. Cała jezdnia jest w błocie. Ciężko jest normalnie przejść, czy poruszać się pojazdem - pisze kobieta. 

Jak dodaje, przez błoto, po deszczu, robi się też ślisko i niebezpiecznie. Nasza Czytelniczka zwraca również uwagę na kiepski stan nawierzchni, która pogorszyła się w trakcie budowy obwodnicy Kolbuszowej i Weryni. - W tamtym czasie przejeżdżało nią co najmniej 10 - 15 dużych samochodów ciężarowych dziennie i cała masa innego sprzętu - wspomina kobieta. 

Czytelniczka ma wrażenie, że nikt wspomnianą trasą się nie interesuje. Co na to przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej? Pytanie w tej sprawie skierowaliśmy do sekretarza. Na odpowiedź czekamy. 

Niedawno problem z zabłoconą drogą w Weryni (również ul. Ruczki i ul. Leśnej), zgłaszaliśmy do magistratu po sygnałach od naszych Czytelników. Zwykle, w takich przypadkach, zarządca zwraca się do firmy wykonującej dane prace (przy okazji zanieczyszczającej drogę)  o usunięcie błota.

Temat może zostać również zgłoszony na policję, gdzie za takie przewinienie może grozić grzywna w wysokości nawet do 1500 zł. 

Do tematu wrócimy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE