Reklama

Warsztaty kulinarne

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty kulinarne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tegoroczny pierwszy dzień wiosny w Publicznej Szkole Podstawowej w Komorowie obchodzony był wyjątkowo ciekawie. Zorganizowane bowiem zostały warsztaty kulinarne pod hasłem "Odkrywamy barwy, smaki i zdrowie".

Zajęcia poprowadzili nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Agrotechniczno – Ekonomicznych w Weryni pod kierownictwem pani Anny Tęcza. Wzięli w nich udział wszyscy,  nawet najmniejsi uczniowie szkoły. Podzieleni na dwie grupy najpierw uczestniczyli w prezentacji  na temat zdrowego odżywiania się, nawyków żywieniowych oraz zapoznali się z piramidą zdrowia. 

Następnie uczestnicy spotkania przeszli na jadalnię, gdzie odbyły się zajęcia praktyczne. Klasy starsze przygotowywały kanapeczki z wykorzystaniem różnych past, koreczki, desery z musów owocowych oraz paluszki warzywne z dipami. Dzieci młodsze tworzyły gąsieniczki owocowe, kanapeczki z wykorzystaniem różnych past i warzyw oraz desery z musów owocowych.

Najważniejszym momentem dla uczestników było oczywiście kosztowanie przygotowanych wspaniałości. Wszystkie przygotowane zestawy cieszyły oczy i podniebienie. Spędzenie pierwszego dnia wiosny w takiej formie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dowodem na to są zadowoleni uczniowie, którzy nie tylko poznali nowe smaki, ale również wzbogacili swoją wiedzę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE