Reklama

Warsztaty dziennikarskie w Kolbuszowej. Trwają zapisy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak pisać do gazety? Jak tworzyć materiały do serwisu internetowego? Czym się kierować, robiąc zdjęcia do publikacji? Odpowiedzi na te pytania poznacz w trakcie zajęć dziennikarskich.

Organizatorami warsztatów jest Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej. Spotkania poprowadzi Bartosz Posłuszny, dziennikarz tygodnika Korso Kolbuszowskie. Opowie on m.in. o tym, jak zbierać tematy, na co zwracać uwagę, tworząc treści oraz jak pisać do internetu, aby nasze teksty były dobrze pozycjonowane przez wyszukiwarkę Google.

Zajęcia skierowane są do młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Będą się one odbywać raz w tygodniu i trwać 60 minut. Do dyspozycji przyszłych dziennikarzy będą laptopy.

- To wyjątkowe zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w dziennikarstwie prasowym, przy okazji rozwijając wiele interdyscyplinarnych umiejętności

- mówi Wiesław Sitko, dyrektor MDK w Kolbuszowej i dodaje:

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję również pokazać swoją twórczość Czytelnikom tygodnika Korso Kolbuszowskie. Przygotowane przez nich teksty opublikowane zostaną na łamach tygodnika oraz w serwisie internetowym www.korsokolbuszowskie.pl.

Zapisy i informacje można uzyskać osobiście w budynku MDK w Kolbuszowej lub pod nr. tel. 17 2271 563.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy