Reklama

Charytatywny turniej w Przyłęku. Zagrali dla Oliwki Kret z Kolbuszowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UG Niwiska

Charytatywny turniej w Przyłęku. Zagrali dla Oliwki Kret z Kolbuszowej  - Zdjęcie główne

Turniej charytatywny w Przyłęku. | foto UG Niwiska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Charytatywny turniej odbył się w sobotę (15 stycznia) w Szkole Podstawowej w Przyłęku. Podczas tego wydarzenia zbierano pieniądze dla Oliwii Kret z Kolbuszowej.

Oliwia Kret, 10-latka z Kolbuszowej, choruje na padaczkę lekooporną skroniową. Specjalnie dla niej w Przyłęku odbył się turniej charytatywny piłki halowej.

Turniej Piłki Halowej dla Oliwi Kret odbył się w sobotę (15 stycznia) na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku.

W zawodach wzięły udział trzy zespoły:

  • Marmury Przyłęk,
  • Orzeł Kosowy,
  • OKS Lej Mi Pół.
 

- Wynik turnieju nie jest ważny. Wygrali wszyscy, a zwłaszcza Oliwka. Podczas imprezy udało się zebrać na jej leczenie aż 6028 zł i 40 euro - mówią organizatorzy spotkania. 

Oliwia Kret ma 10 lat, mieszka w Kolbuszowej i choruje na padaczkę lekooporną skroniową. To efekt uszkodzenia funkcji lewej półkuli mózgu w okolicy czołowo-centralno-skroniowej.

Tylko operacja poprzedzona 11-dniowym EEG-video monitoringiem niesie nadzieję na wyleczenie dziewczynki. Takie badanie i operacja możliwa jest w klinice w Vogtareuth w Niemczech.

Koszt badania i konsultacji przed operacją to 40 tysięcy euro. Niestety koszt całej diagnozy jak i operacji przekraczają zdecydowanie możliwości finansowe rodziców Oliwii, państwa Alicji i Jacka.

Oliwię można wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”:
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,
Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. 
Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy