Reklama

W niedzielę „Galicja Gravel Race”. Kolarze przejadą przez gminę Raniżów i Dzikowiec. Policja informuje o utrudnieniach w ruchu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

W niedzielę „Galicja Gravel Race”. Kolarze przejadą przez gminę Raniżów i Dzikowiec. Policja informuje o utrudnieniach w ruchu - Zdjęcie główne

Przez teren dwóch gmin przejedzie rajd rowerowy. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (31 lipca) przez gminę Raniżów i Dzikowiec przejedzie rajd rowerowy „Galicja Gravel Race”. Nad bezpieczeństwem mają czuwać policjanci i strażacy. Mundurowi informują, że na czas przejazdu kolarzy będą zablokowane dwa skrzyżowania w Woli Raniżowskiej.

Kolbuszowska policja informuje, że trasa rajdu biegnie głównie drogami leśnymi, ale kolarze będą przejeżdżać również przez drogi powiatowe w Woli Raniżowskiej. Na czas przejazdu przez drogi publiczne nad bezpieczeństwem ruchu będą czuwać mundurowi.

Rajd rowerowy „Galicja Gravel Race” odbędzie się w najbliższą niedzielę, ostatni dzień lipca. Cykliści wystartują o godz. 10 z Bud Głogowskich.

- Na czas przejazdu poszczególnych grup kolarzy, będą blokowane dwa skrzyżowania w Woli Raniżowskiej – w rejonie kościoła oraz skrzyżowanie z drogą na Poręby Wolskie. Planowany czas przejazdu uczestników rajdu przez teren gminy Raniżów to godz. 11.30 - 12.30

- przekazała kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Nad bezpieczeństwem czuwać będą policjanci oraz strażacy z OSP Raniżów. - Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń i sygnałów osób uprawnionych - podsumowała funkcjonariuszka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy