Reklama

W najbliższy wtorek, 27 listopada, mieszkanki gminy Majdan Królewski będą mogły się bezpłatnie przebadać

Opublikowano:
Autor:

W najbliższy wtorek, 27 listopada, mieszkanki gminy Majdan Królewski będą mogły się bezpłatnie przebadać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Warunkiem wykonania badania jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 17 582 40 60. Akcję organizują wspólnie Fundacja SOS Życie, wójt gminy Majdan Królewski i GSPZOZ (Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej) w Majdanie Królewskim.

Z badania pierwsi skorzystają panie w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie skorzystały z profilaktyki w tym zakresie. Z kolei na bezpłatną cytologię mogą liczyć kobiety od 25 do 59 lat, które nie skorzystały z takiej możliwości w ciągu trzech ostatnich lat.

Cytomammobus będzie stacjonował w najbliższy wtorek, od godz. 9 do 17 obok budynku ośrodka zdrowia przy ul. Strażackiej w Majdanie Królewskim.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE