Reklama

W młodych jest potencjał

Opublikowano:
Autor:

W młodych jest potencjał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Dotychczasowe wyniki nic nie mówią o ligowej hierarchii - powiedział Ryszard Mokrzycki, trener Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Latem doszły do drużyny tylko młode wychowanki. Możemy mimo wszystko walczyć o awans?
- Nie myśleliśmy o tym, by szukać wzmocnień z zewnątrz. Po to przecież szkolimy, żeby mieć swoje dziewczyny w składzie. Ogrywamy młode piłkarki.

Jest wygrana z Tarnovią. Żałujecie pewnie falstartu z Pragą.
- Z Tarnowem mogliśmy zamknąć mecz w pierwszej połowie. Brakowało nam wykończenia. Po przerwie przyjezdne przejęły inicjatywę i był problem. Skończyło się jednak dobrze. Z Pragą nie grało nam się łatwo, choć warszawski zespół był słabszy od Tarnovii. Strzelił nam trzy gole, ale nie wynikały one z ich dobrej gry, tylko z naszych błędów. Ten rywal był nam kompletnie nieznany i trudno było się do niego odpowiednio ustawić. Wszystko trzeba było korygować w trakcie meczu, a to nie zawsze wychodzi. Miałem wiedzę o Tarnovii i nieźle te założenia realizowaliśmy przed przerwą. Zdobyliśmy trzy punkty, ale tak naprawdę na swoim poziomie zagrało tylko kilka zawodniczek, reszta trochę cieniowała. Zwycięstwa są ważne, ale mi też chodzi o grę. Nie było z nią dobrze.

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE