Reklama

W Hucie Przedborskiej otwarto dzienny dom seniora

Opublikowano:
Autor:

W Hucie Przedborskiej otwarto dzienny dom seniora - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Codziennie, nieodpłatnie dowożonych jest do niego 15 mieszkańców gminy Kolbuszowa, którzy mają minimum 65 lat

Swój drugi dom w placówce znalazło 11 pań i 4 panów. Są to mieszkańcy Kolbuszowej, Zarębek, Kłapówki, Widełki, Kupna, Przedborza, Domatkowa i Bukowca. Wiek to najważniejsze kryterium, które należy spełnić, aby do domu seniora się dostać. Rekrutację prowadzi Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kolbuszowej.

Seniorzy, którzy już teraz spędzają czas w placówce w Hucie, mają do dyspozycji m. in. salę spotkań i jadalnię. Jest również świetlica z telewizorem oraz komputerem i miejsce, gdzie można zdrzemnąć się na swoim łóżku. W odrębnej sali prowadzona jest rehabilitacja.

Placówka jest czynna osiem godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Wszystkim osobom zapewniony jest ciepły posiłek oraz bezpłatny dowóz z miejsca zamieszkania do Huty Przedborskiej i z powrotem.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE