Reklama

W Dzikowcu 60 - latek uciekał przed policją. Miał prawie trzy promile

Opublikowano:
Autor:

W Dzikowcu 60 - latek uciekał przed policją. Miał prawie trzy promile - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najpierw samochodem, a później pieszo - w taki sposób 60-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec uciekał przed policyjnym patrolem. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna był pijany.

W niedzielę, 25 lutego, około godz. 20 policjanci z Referatu Ruchu Drogowego kolbuszowskiej jednostki patrolowali teren Dzikowca. Uwagę mundurowych zwrócił niecodzienny sposób jazdy jednego z kierowców, który poruszał się całą szerokością jezdni.

 Jak informuje rzeczniczka kolbuszowskiej komendy, policjanci podali podejrzanemu kierowcy volkswagena sygnał do zatrzymania pojazdu. - Kierowca  jednak zignorował polecenie policjantów i zaczął uciekać drogą wojewódzką nr 875, a następnie skręcił na drogę gruntową, kontynuując ucieczkę - mówi podkom. Jolanta Skubisz- Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej.

Jak dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji, po przejechaniu kilku kilometrów mężczyzna zjechał na jedną z posesji, zostawił pojazd i zaczął uciekać. - Policjanci pobiegli za kierowcą i po chwili go zatrzymali - wyjaśnia.

 

 Więcej w aktualnym Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE