Reklama

W czwartek ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu!

Opublikowano:
Autor:

W czwartek ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa konkurs "Mała Miss, Mały Mister", w którym udział mogą wziąć dzieci w wieku 3 – 6 lat z powiatów mieleckiego i kolbuszowskiego. Rodzicu! Chcesz sprawić swojemu dziecku piękną niespodziankę na Dzień Dziecka? Zgłoś je i baw się razem z nim!

W tym roku znów szukamy Małej Miss i Małego Mistera! Pierwsze dwie edycje plebiscytu zakończyły się sukcesem - dzieci były bardzo zadowolone z udziału, od sponsorów otrzymały cenne nagrody, a rodziców rozpierała duma. To było dla nich wielkie przeżycie. Wspomnienia i dreszczyk emocji zostaną na wiele, wiele lat.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko wzięło udział w podobnej zabawie, zgłoś je do tytułu Małej Miss lub Małego Mistera. To bardzo proste.

Wystarczy wysłać mailem dwa zdjęcia dziecka (twarzy i sylwetki) w wieku od 3 do 6 lat, z powiatu mieleckiego lub kolbuszowskiego, wraz z jego imieniem i nazwiskiem, datą urodzenia, a także z opisem talentu, jaki już w sobie odkryło. Zgłoszenie wysyłamy na adres [email protected]l do 4 maja, w temacie maila wpisując: Zgłoszenie - Mała Miss, Mały Mister. Mali laureaci wyłonieni zostaną na podstawie głosowania czytelników.

Dla małych zwycięzców mamy cenne nagrody! Każdy uczestnik będzie zwycięzcą, bo otrzyma korony i niespodzianki od sponsorów i organizatorów: Korso i Korso Kolbuszowskie.

 

W poprzednim roku tytuły zdobyli:

Mała Miss
Daria Buziak

I Mała Wicemiss
Martyna Malec

II Mała Wicemiss
Joanna Szpyt

Mały Mister
Amadeusz Zieliński

I Mały Wicemister
Jakub Jemioło

II Mały Wicemister
Kacper Puk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE