Reklama

Uwaga! Będą duże utrudnienia w Kolbuszowej i okolicach. Zamknięte będą największe drogi [MAPA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Uwaga! Będą duże utrudnienia w Kolbuszowej i okolicach. Zamknięte będą największe drogi [MAPA] - Zdjęcie główne

Policja informuje o utrudnianiach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 1 lipca odbędzie się czwarty etap, który wyznaczy ściganie z Mielca do Tarnobrzega przez powiat kolbuszowski. Sprawdź, którędy będzie jechał kolorowy peleton.

33. Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków ma tym razem pięć etapów. Wszystko rozpocznie się 29 czerwca na Górnym Śląsku: pierwszy etap Żory-Katowice, a także drugi etap: Tarnowskie Góry - Sosnowiec. Trzeci etap - 30 czerwca to zmagania między Jaworznem a Nowym Sączem.

W piątek, 1 lipca kolarze będą mieli do pokonania 142,8 km z Mielca do Tarnobrzega - przez Sędziszów Małopolski oraz Kolbuszową. Start przewidziano na godzinę 13, a peleton po godzinie 16 ma pojawić się w "siarkowym grodzie". Tego samego dnia na starcie (godzina 10) i mecie (godzina 14:30) odbywać się będą zmagania najmłodszych kolarzy w ramach 14. Mini Wyścigu "Solidarności". Wreszcie całość rozstrzygnie się na etapie z Kielc do Łodzi.

Na naszych portalach internetowych będzie mogli znaleźć wszystkie najważniejsze informacje o wyścigu, a także zdjęcia i materiały wideo.

Dokładny przebieg trasy czwartego etapu przez Podkarpacie i powiat kolbuszowski:

  • Start: Mielec (godzina 13)
  • Ropczyce (godz. 14)
  • Sędziszów Małopolski (lotna premia - 14:22)
  • Krzywa - Czarna Sędziszowska - Domatków - Bukowiec - Kolbuszowa (godz. 14:56)
  • Kolbuszowa, obok parku (godz. 14:58 - lotna premia)
  • Kolbuszowa Dolna - Zarębki - Kopcie - Brzostowa Góra - Majdan Królewski (godz. 15:30)
  • Huta Komorowska - Durdy - Knapy - Wola Baranowska - Skopanie - Baranów Sandomierski - Siedleszczany - Tarnobrzeg (godz. 16:13 - rundy po mieście - meta około godz. 16:38).
Policja apeluje do kierowców o ostrożność i informuje, że na czas przejazdu drogi w powiecie kolbuszowskim będą zamknięte. 

- Przewidujemy utrudnienia w ruchu na drogach: DK9 w Kolbuszowej, Kolbuszowej Górnej, Kolbuszowej Dolnej i Majdanie Królewskim. Utrudnienia będą także na drodze wojewódzkiej nr 875 w Przedborzu, Bukowcu i na drodze wojewódzkiej nr 872 w Majdanie Królewskim i Hucie Komorowskiej 

- przekazała Beata Chmielowiec, przedstawicielka kolbuszowskiej policji. 

Utrudnienia i zamknięte będą także drogi powiatowe m.in. w Zarębkach, Mechowcu, Płazówce, czy Kopciach. 

Trasa przejazdu: 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy