Reklama

Uwaga! Bardzo ślisko na drogach powiatu kolbuszowskiego. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Bartosz Posłuszny

Uwaga! Bardzo ślisko na drogach powiatu kolbuszowskiego. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Na drodze wojewódzkiej auta stoją w ogromnym korku. | foto Fot. Bartosz Posłuszny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Lodowisko na drogach powiatu kolbuszowskiego - ostrzegają kierowcy, którzy utknęli m.in. w Przyłęku. Warunki są trudne. Policja interweniuje u zarządców dróg.

- Jest dramat obecnie. Paraliż. Siedlanka/Kosowy/ Przyłęk bez szans na jazdę 

- informuje internautka Ewelina na grupie NA SYGNALE - Kolbuszowa i okolice. Jak piszą internauci, bardzo ślisko jest także w Kolbuszowej na DK9 (od ronda) w kierunku Świerczowa. 

Kolbuszowska policja otrzymała również sygnały od kierowców o nieprzejezdnej drodze w Przyłęku. Dyżurny KPP Kolbuszowa skontaktował się z zarządcą drogi, który zapewnił, że wyśle piaskarkę.

Na razie (dane na godz. 18.30) nie ma informacji o wypadkach czy stłuczkach na terenie powiatu kolbuszowskiego. 

AKTUALIZACJA  z godz. 18.50

Czytelnicy ostrzegają także o "szklance" na drogach powiatowych. Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej, poinformował nas przed chwilą, że wszystkie piaskarki wyjechały o godz. 16.30 na "powiatówki". Przejazd całej trasy zajmie im 3-3,5 godziny. 

Drogi powiatowe posypywane są mieszanką piaskowo-solną - 40 proc. soli i 60 proc. piasku. Piaskarki mają zostać zadysponowane do posypywania "powiatówek" o godz. 4 rano. 

AKTUALIZACJA z godz. 19.20

Jak wygląda sytuacja na drodze Kolbuszowa - Mielec? Dyżurny Rejonu Dróg Wojewódzkich w Mielcu poinformował nas, że piaskarka przejechała do tej pory odcinek z Mielca - przez Biesiadkę - do Przyłęka. Ze względu na zatłoczoną trasę, zajęło jej to więcej czasu, niż przewidywano. Teraz będzie kierować się z Przyłęka w stronę Kolbuszowej. 

AKTUALIZACJA z godz. 19.45

Strażacy z OSP Siedlanka pomagają w Przyłęku. Ich zadaniem jest holowanie ciężarówek, które mają problemy z pokonaniem podjazdu i blokują drogę wojewódzką. Wcześniej podobna sytuacja miała miejsce w Niwiskach. Tam również działali strażacy.

 


Sytuacja na drodze wojewódzkiej (godz. 18.30). Fot. Google Maps

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy