Reklama

Urzędy w Kolbuszowej szukają pracowników. Jakie stanowiska oferują?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Urzędy w Kolbuszowej szukają pracowników. Jakie stanowiska oferują? - Zdjęcie główne

Oferty pracy w kolbuszowskich urzędach. | foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie zdarza się to często, ale na stronach internetowych urzędów możemy znaleźć informację o naborze na wolne stanowisko urzędnicze. Kogo poszukują włodarze? I jakie mają wymagania? Sprawdzamy aktualne oferty.

Gdzie szukać informacji o wolnych stanowiskach urzędniczych? Na stronie internetowej urzędu w zakładce biuletyn informacji publicznej. Jakie oferty pracy mają do zaoferowania urzędu z powiatu kolbuszowskiego? 

Do starostwa

Starosta kolbuszowski poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora w wydziale geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami. Warunki pracy to pełny etat, umowa na czas określony nie dłuższy niż 6 miesięcy z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony. 

Do głównych obowiązków będzie należeć między innymi weryfikacja zbiorów danych lub innych materiałów stanowiących wyniki prac geodezyjnych, lub kartograficznych. Prowadzenie i aktualizacja baz danych dotyczących ewidencji gruntów i budynków, geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu.  Aktualizacja i udostępnienie standardowych opracowań kartograficznych. Przygotowywanie danych do aktualizacji państwowego rejestru granic i powierzchni jednostek podziałów terytorialnych kraju. 

Wymagania, które musi spełnić kandydat na to stanowisko to cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Posiadać wykształcenie wyższe techniczne geodezyjne lub średnie techniczne geodezyjne. W przypadku wykształcenia wyższego oczekuje się minimum 3-letniego stażu pracy w administracji geodezyjnej lub firmie geodezyjnej. W przypadku wykształcenia średniego 5-letni staż pracy w administracji geodezyjnej lub firmie geodezyjnej. 

Oferty należy składać do 10 października w biurze podawczym w starostwie powiatowym w Kolbuszowej. 

Do urzędu miejskiego 

Burmistrz Kolbuszowej ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora w referacie gospodarki odpadami komunalnymi

Wymagania, które należy spełnić to między innymi wykształcenie wyższe o kierunku ochrony środowiska, inżyniera środowiska, prawo, administracja lub inne umożliwiające wykonywanie zadań na tym stanowisku. Wymaganiem dodatkowym jest co najmniej dwuletni straż pracy w administracji samorządowej na podobnym stanowisku. 

Zakres obowiązków to między innymi przygotowywanie projektów dokumentów związanych z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych, prowadzenie nadzoru nad gospodarowaniem odpadami komunalnymi. 

Okres na jaki zostanie zawarta umowa pierwsza umowa na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony. Dokumenty należy składać do 17 października w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. 

Kolejne miejsce pracy, które czeka na nowego kandydata to podinspektor w referacie budownictwa i planowania przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. 

Wymagania to pięcioletni staż pracy na podobnym stanowisku. Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku to między innymi sprawdzanie kompletności wniosku o zaopiniowanie wstępnego projektu podziału nieruchomości. Prowadzenie rejestru zaświadczeń o przeznaczenie terenu w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Kolbuszowa.

Pierwsza umowa na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony. Oferty można składać w urzędzie miejskim do 17 października. 

 

W żadnej z ofert pracy nie podano stawki wynagrodzenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy