Reklama

Urząd w Raniżowie doczekał się remontu za ponad ćwierć miliona

Opublikowano:
Autor:

Urząd w Raniżowie doczekał się remontu za ponad ćwierć miliona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od czwartku, 25 stycznia, pracownicy Urzędu Gminy w Raniżowie korzystają z nowych pomieszczeń biurowych.

W ramach remontu wnętrza urzędu gminy przebudowane zostały pomieszczenia biurowe, korytarze i klatka schodowa. Zadanie polegało na przebudowie istniejących ścian działowych, wymianie instalacji elektrycznej i teletechnicznej.

W pomieszczeniach zostały wymienione między innymi drzwi i posadzki, odmalowano w nich również ściany i wymieniono parapety. Pomieszczenia wyposażone zostały w nowe meble.

Na korytarzach i klatce schodowej powstała nowa posadzka z płytek ceramicznych. Zamontowano także nowe balustrady. Nowością jest teraz także podwieszany sufit w korytarzach.

Całkowity koszt zadania wyniósł ponad 250 tysięcy złotych. Jak informuje raniżowski urząd gminy, pieniądze na wykonanie zadania pochodziły z tytułu odliczenia podatku VAT z poprzednich lat.

Odnowione pomieszczenia poświęcił ks. Bogdan Piekut, proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Raniżowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE