Reklama

Umowa na przebudowę ul. Handlowej w Kolbuszowej podpisana

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wkrótce rozpoczną się prace przy przebudowie ul. Handlowej w Kolbuszowej. W piątek 26 marca burmistrz Kolbuszowej podpisał umowę z firmą Eurovia Polska S.A. z Kobierzyc, która w drodze postępowania przetargowego przedstawiła najkorzystniejszą ofertę. Wykonawca na realizację zadania ma 180 dni.

Ulica Handlowa stanowi drogę dojazdową do zakładów produkcyjnych oraz firm handlowo-usługowych. Na czas jej przebudowy zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu przy założeniu utrzymania jednego kierunku ruchu oraz dojazdów do zlokalizowanych przy tej drodze instytucji i prywatnych przedsiębiorstw.

Przypominamy, że zakres robót obejmuje przebudowę kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej oraz wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej jezdni. Ponadto przebudowane zostaną miejsca parkingowe, chodnik oraz zjazdy do działek przyległych. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie montaż oświetlenia ulicznego. Wartość inwestycji wyniesie ponad 1,8 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy