Reklama

Ulica Kolejowa w Kolbuszowej zamknięta [MAPA]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: J. Serafin

Ulica Kolejowa w Kolbuszowej zamknięta [MAPA] - Zdjęcie główne

Wjazd z ul. Rzeszowskiej w ul. Kolejową jest zamknięty. | foto J. Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wykonawca rozpoczął realizację inwestycji przy ul. Kolejowej w Kolbuszowej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Powstałe utrudnienia związane są przebudową sieci kanalizacji ogólnospławnej w obszarze ulic Rzeszowskiej, Kolejowej, Towarowej, Handlowej i Wiktora w Kolbuszowej na system kanalizacji rozdzielczej. Wykonawcą robót jest firma z Krosna. 

Wykonawca rozpoczął roboty od ulicy Rzeszowskiej. Z tego względu na tę chwilę nie ma możliwości wjazdu na ulice Kolejową od głównej drogi.

 Z uwagi na to, że przedmiotowa ulica jest ulicą ślepą, wyznaczona została droga dojazdowa od strony ulicy Ruczki, która umożliwi komunikację.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy