Reklama

Ulica Handlowa w Kolbuszowej doczeka się remontu

Opublikowano: pt, 24 lip 2020 10:51
Autor:

Ulica Handlowa w Kolbuszowej doczeka się remontu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował, że przygotowuje się do złożenia wniosku o pozyskanie środków finansowych z Funduszu Dróg Samorządowych na przebudowę ul. Handlowej w Kolbuszowej.

Zakres wniosku będzie obejmował remont nawierzchni asfaltowej jezdni, przebudowę miejsc parkingowych, przebudowę zjazdów oraz przebudowę kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej. Na powyższy zakres inwestycji gmina Kolbuszowa posiada już przygotowane dokumentacje projektowe.

- Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie przebudowa oświetlenia ulicznego - dodają urzędnicy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.