Reklama

Uczniowie z naszych podstawówek środę spędzą tutaj

Opublikowano: czw, 23 sty 2020 14:42
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rozgrywki sportowe, konkurencje wiedzy, warsztaty kulinarne i wiele innych atrakcji zaplanowano na środę – 5 lutego. Tego dnia w szkołach ponadpodstawowych z naszego powiatu odbywać się będzie coroczna akcja pn. „Aktywna Środa”.

- Inicjatywa ta ma na celu promocję placówek ponadpodstawowych wśród uczniów ze szkół podstawowych z powiatu kolbuszowskiego. W akcję zaangażowany jest: Zespół Szkół Technicznych z Kolbuszowej, Liceum Ogólnokształcące z Kolbuszowej oraz Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych z Weryni - wyjaśnia Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

Uczniowie dla swoich młodszych kolegów przygotowali szereg różnorakich zajęć. M.in. rozgrywki sportowe, konkurencje geodezyjne, turniej gier komputerowych czy warsztaty artystyczne. 

Akcja rozpocznie się o godz. 9 w hali widowiskowo-sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE