Reklama

Uczniowie wracają do szkół. Nowe zasady nauki

Opublikowano: sob, 9 sty 2021 11:37
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Uczniowie wracają do szkół. Nowe zasady nauki - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znane są wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla klas I-III szkół podstawowych. Tak będzie teraz wyglądała nauka w szkołach.

Powrót uczniów klas I-III do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym – zaznacza Ministerstwo Edukacji i Nauki. Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że decyzja czy uczniowie najmłodszych klas wrócą do nauki stacjonarnej po 17 stycznia, czyli po feriach zimowych, czy będą się uczyć zdalnie, zostanie podjęta w przyszłym tygodniu.

TESTY NA POCZĄTEK

Już od poniedziałku, 11 stycznia rozpoczną się testy przesiewowe na obecność SARS-Cov-2 dla nauczycieli klas I-III szkół podstawowych, nauczycieli szkół specjalnych i pracowników obsługi administracyjnej szkół. Badania potrwają (...) 

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -1

    Ozdrowieniec

    Jaki sens ma sprawdzanie czy nauczyciel czy też inny pracownik szkoły jest zakażony? Jeżeli ktoś nie przeszedł jeszcze choroby, to w przypadku powrotu uczniów do szkoły może się zarazić, ponieważ dzieci jak wiadomo przechodzą w większości zakażenie bezobjawowo. W październiku to szkoły były ogniskami zakażeń. Tylko szczepienia mają sens i wtedy mo... Rozwiń