Reklama

Uczniowie klasy 3a w Cmolasie wiedzą jakie żywioły występują w przyrodzie

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie klasy 3a w Cmolasie wiedzą jakie żywioły występują w przyrodzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uczniowie klasy 3a ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie doskonale wiedzą już, jakie żywioły występują w przyrodzie.

Działanie i cechy żywiołów młodzi uczniowie poznali w ramach realizacji projektu edukacyjnego pod nazwą "Cztery żywioły". Trzecioklasiści wspólnie ze swoją wychowawczynią, Mariolą Wiśniewską, przygotowali wyjątkową inscenizację właśnie na ten temat. - Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowania - podkreśla Mariola Wiśniewska. - Każdy sam wybrał dla siebie rolę i samodzielnie wykonał strój, dodając charakterystyczne rekwizyty - dodaje wychowawczyni klasy.

Przygotowane przedstawienie młodzi aktorzy zaprezentowali maluchom z Akademii Przedszkolaka w Cmolasie. - Mali widzowie uważnie się przyglądali i nagrodzili trzecioklasistów wielkimi brawami i słodyczami - przyznaje Mariola Wiśniewska. Ze wspaniałą grą aktorską uczniowie wystąpili także przed kolegami i koleżankami z klas 0 - 2. Dzięki ciekawej inscenizacji mali uczniowie zrozumieli i zapamiętali niełatwą wiedzę z zakresu czterech żywiołów, które towarzyszą ludziom nieustannie w życiu codziennym. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE