Reklama

Uczniowie klas I-III wracają do szkół

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Uczniowie klas I-III wracają do szkół - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po feriach zimowych uczniowie klas I-III rozpoczynają edukację stacjonarną. 11 stycznia, kilka minut po godzinie 17, minister zdrowia poinformował o swojej decyzji.

Minister zdrowia Adam Niedzielski informował na wstępie konferencji prasowej o sytuacji epidemiologicznej w Polsce i Europie. 

- Widać, że wszystkie działania innych krajów europejskich zwiastują nadejście trzeciej fali. Z kolei sytuacja epidemiczna w Polsce wygląda stabilnie. Nie mamy drastycznych skoków zakażeń oraz zgonów. - tłumaczył szef resortu zdrowia. 

Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw zdecydowano, że uczniowie klas I-III kończą przygodę z nauką zdalną. 

- Uczniowie wracają do szkół. Od 18 stycznia uruchamiamy w klasach I-III nauczanie stacjonarne. - mówił Adam Niedzielski. 

Dlaczego decyzja dotyczy tylko i wyłącznie wyżej wskazanych klas?

- Nauczanie zdalne w tych grupach jest dużo mniej efektywne. - tłumaczył obecny na konferencji prasowej minister edukacji i nauki, Przemysław Czarnek.  

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy