Reklama

Ubek skazany

Opublikowano: pt, 28 paź 2016 05:01
Autor:

Ubek skazany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sąd Okręgowy w Warszawie uznał Józefa O., byłego funkcjonariusza PUBP w Kolbuszowej i Sanoku, za winnego zbrodni komunistycznych – informuje Prokuratura Krajowa. Sąd wymierzył mu karę trzech lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

Wyrok zapadł 18 października. - Sąd Okręgowy w Warszawie rozpoznał apelację złożoną przez prokuratora Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Rzeszowie, który domagał się zaostrzenia kary orzeczonej wobec Józefa O. Sąd Rejonowy w Legionowie wymierzył bowiem Józefowi O. karę 2 lat pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem na okres próby wynoszący 4 lata. Sąd odwoławczy zgodził się z argumentacją przedstawioną przez prokuratora i wymierzył oskarżonemu karę bezwzględnego pozbawienia wolności. Wyrok ten jest prawomocny – informuje Dział Prasowy Prokuratury Krajowej.

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.