Reklama

Tyrolka do kompletu

Opublikowano:
Autor:

Tyrolka do kompletu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Plac rekreacyjny został wzbogacony o kolejne urządzenie.

Niedawno informowaliśmy o stole do tenisa stołowego, który wzbogacił kompleks rekreacyjny składający się m.in. z kortu tenisowego, siłowni zewnętrznej i szachownicy zewnętrznej. Tymczasem na placu obok stadionu sportowego w Trześni stanął zjazd linowy z siedziskiem: tyrolka.

- To urządzenie da każdemu dziecku mnóstwo zabawy. Zestaw, który stanął w Trześni, składa się m.in. ze stalowej liny o długości 26 m i średnicy 4 mm, ocynkowanego systemu napinającego oraz stalowego mechanizmu zamkniętego w obudowie. Te materiały gwarantują niezawodność w działaniu zjazdu. Dodatkowo mamy konstrukcję stalową 10x10 cm, cynkowaną, malowaną proszkowo, podest stalowy ze sklejką wodoodporną oraz siedzisko gumowe. Zapraszamy do korzystania - zachęca Kazimierz Kwaśnik z niwiskiego urzędu gminy.

Tyrolka ma szerokość: 3,82 m i długość: 27,96 m.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE