Reklama

Reklama

Tutaj powstanie plac zabaw za 35 tys. zł

Opublikowano: 1 czerwca 2020 18:57
Autor:

Tutaj powstanie plac zabaw za 35 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka mam do przekazania bardzo miłą wiadomość - poinformowała w poniedziałek (1 czerwca) Marzena Mytych, dyrektor Szkoły Specjalnej w Kolbuszowej Dolnej.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie pozytywnie zaopiniował wniosek opracowany przez placówkę w Kolbuszowej Dolnej, a złożony przez gminę Kolbuszowa dotyczący.

- Mówiąc najprościej, chodzi o dofinansowanie nowego placu zabaw - wyjaśnia dyrektor Mytych. 

Obiekt o wartości 35 tys. zł ma powstać jeszcze w tym roku. 

- Mamy nadzieję, że prace będą postępować sprawnie i od września nasi uczniowie oraz dzieci z naszej miejscowości, będą mogły z niego korzystać, rozwijając swą aktywność i sprawność fizyczną na nowoczesnym i kolorowym miejscu do zabaw - dodaje Marzena Mytych.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku placówka walczyło o plac zabaw w ramach plebiscytu Podwórko Nivea. Niestety, mimo dużego zaangażowania rodziców i nauczycieli, nie udało się wygrać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.