Reklama

Tutaj powstanie plac zabaw za 35 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Tutaj powstanie plac zabaw za 35 tys. zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka mam do przekazania bardzo miłą wiadomość - poinformowała w poniedziałek (1 czerwca) Marzena Mytych, dyrektor Szkoły Specjalnej w Kolbuszowej Dolnej.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie pozytywnie zaopiniował wniosek opracowany przez placówkę w Kolbuszowej Dolnej, a złożony przez gminę Kolbuszowa dotyczący.

- Mówiąc najprościej, chodzi o dofinansowanie nowego placu zabaw - wyjaśnia dyrektor Mytych. 

Obiekt o wartości 35 tys. zł ma powstać jeszcze w tym roku. 

- Mamy nadzieję, że prace będą postępować sprawnie i od września nasi uczniowie oraz dzieci z naszej miejscowości, będą mogły z niego korzystać, rozwijając swą aktywność i sprawność fizyczną na nowoczesnym i kolorowym miejscu do zabaw - dodaje Marzena Mytych.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku placówka walczyło o plac zabaw w ramach plebiscytu Podwórko Nivea. Niestety, mimo dużego zaangażowania rodziców i nauczycieli, nie udało się wygrać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE