Reklama

Turniej Sołtysów w Raniżowie. Kto zwyciężył? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (18 lipca) odbyła się kolejna edycja Turnieju Sołtysów o Puchar Wójta Gminy Raniżów. Mimo niesprzyjającej pogody sołtysi i ich drużyny zacięcie walczyli o wygraną.

Rywalizacja reprezentacji poszczególnych miejscowości gminy Raniżów rozegrana została w trzech konkurencjach turniejowych: rzut gumiakiem do kosza, powożenie furmanką i toczenie balotu.

Największą sprawnością, szybkością i wytrzymałością wykazali się przedstawiciele sołectwa Poręby Wolskie. Sołtys Wiesław Marut otrzymał z rąk Władysława Grądziela, wójta gminy Raniżów, pamiątkowy puchar za zwycięstwo. Wszyscy uczestnicy sołeckich rywalizacji zostali ugoszczeni potrawką przygotowaną przez gospodarza zawodów, Edwarda Warzochę, sołtysa Raniżowa.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. miejsce – Poręby Wolskie
  2. miejsce – Posuchy
  3. miejsce (ex aequo) – Wola Raniżowska, Korczowiska, Mazury
  4. miejsce – Raniżów
  5. miejsce – Staniszewskie
  6. miejsce – Zielonka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy