Reklama

Tu zaparkujesz 1 listopada

Opublikowano:
Autor:

Tu zaparkujesz 1 listopada - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wszystkich Świętych kojarzy się nie tylko ze świętem zmarłych. Dla kierowców to czas walki o chociaż jedno wolne miejsce do zaparkowania w pobliżu cmentarza. Sprawdzamy, gdzie w tym dniu można zostawić samochód.

Podobnie jak w ubiegłym roku, kolbuszowska policja przypomina o utrudnieniach w ruchu drogowym, które mogą wystąpić na terenie naszego powiatu, w pobliżu nekropolii. Największych z nich można się spodziewać na ul. Narutowicza w Kolbuszowej (drodze wylotowej z miasta w kierunku Mielca). Na wspomnianym trakcie kierowcy będą mogli parkować po prawej stronie jezdni od skrzyżowania z ul. Popiełuszki (jadąc w kierunku Mielca). Samochód będzie można także zostawić na parkingach: w centrum miasta, przy cmentarzu, krytej pływalni oraz obok supermarketu Tesco.

W Dzikowcu i Raniżowie, obok nekropolii, znajdują się parkingi dla osób odwiedzających groby.

W Majdanie Królewskim przy cmentarzu znajduje się parking, a obok plac targowy, gdzie również można pozostawiać samochody.

Przy drodze krajowej nr 9 cmentarze usytuowane są w miejscowościach Komorów i Kolbuszowa Górna. Odwiedzający groby korzystają tam z parkingów znajdujących się przy kościołach.

Pozostałe cmentarze usytuowane są przy drogach powiatowych i gminnych, przy których również wyznaczono parkingi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE