Reklama

Trwa walka o życie i zdrowie małego Karolka Pacyny z Zarębek. Na Facebooku trwają licytacje, które pomogą zebrać pieniądze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum rodzinne

Trwa walka o życie i zdrowie małego Karolka Pacyny z Zarębek. Na Facebooku trwają licytacje, które pomogą zebrać pieniądze - Zdjęcie główne

Aby wesprzeć rodzinę należy wejść na stronę siepomaga.pl | foto Archiwum rodzinne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Karol Pacyna, niespełna dwuletni chłopczyk z Zarębek (gm. Kolbuszowa) walczy o zdrowie. Na operację jego serca w Stanach Zjednoczonych potrzeba ponad 600 tys. zł. Pomoc zaczyna płynąć. Na Facebooku trwają licytacje, które pomogą zebrać pieniądze.

Karolek nie ma jeszcze nawet dwóch lat, a śmiertelnie niebezpieczna choroba sprawia, że codziennie rodzice boją się o jego życie. - Nasz synek zmaga się z wadą serca pod postacią skrajnego zespołu Ebsteina. Karolek ma duży ubytek międzyprzedsionkowy typu II - dwa małe mięśniowe ubytki międzykomorowe - opisują chorobę rodzice. 

Gdy po raz pierwszy usłyszeli, z czym przyszło im walczyć, nie mieli pojęcia, co może przynieść przyszłość. Dziś wiedzą, że nie mogą się poddać i z całych sił walczą o swojego synka. 

- Klinika w Pittsburgu zakwalifikowała nasze maleństwo do leczenia. To właśnie oni dali nam szansę i nadzieję na to, że przyszłość Karola nie musi być zagrożona. Jednak kosztorys, jaki zobaczyliśmy, zwala z nóg… Dlatego, by zagwarantować to, co najważniejsze naszemu dziecko, postanowiliśmy poprosić o pomoc. Przecież na szali jest życie naszego dziecka!

- piszą rodzice.

Karolek, mimo choroby jest dzieckiem dość ruchliwym, uśmiechniętym. - Widzimy jednak nawet przy piciu mleka, że wysiłek z tym związany sprawia, że się poci. Chcemy leczyć naszego synka u najlepszych specjalistów, jednak to wiąże się często z ogromnymi wydatkami. Dlatego też zdecydowaliśmy się prosić o pomoc. Dla nas nie ma nic ważniejszego od zdrowia Karolka - zaznaczają kochający go rodzice. 

Na operację Karola, która ma odbyć się w Stanach Zjednoczonych potrzeba aż 623 392,47 zł. Na tę chwilę na stronie siepomaga.pl uzbierano nieco ponad około 47 tys. zł. 

Jak możemy pomóc?

  • Wpłacając dowolną kwotę i wspierając zbiórkę bezpośrednio na stronie: https://www.siepomaga.pl/karol-pacyna.
  • Przekazując 1,5 % podatku podczas składania rocznego zeznania podatkowego - numer KRS: 0000396361, cel szczegółowy: 0241083 Karol.
  • Wysyłając SMS na numer 75365 o treści 0241083. Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT), sieci heyah, Orange, T-mobile, Plus, Play.
  • Wpłacając dowolną kwotę przelewem tradycyjnym:
Odbiorca: Fundacja Siepomaga

Numer rachunku: 18 2490 1028 3587 1000 0024 1083, 

Tytuł: Darowizna Karol Pacyna

Dołączając do grupy licytacyjnej na Facebooku "Licytacje dla Karolka.”

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ>>>

LINK DO FACEBOOKA, NA KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ LICYTACJE ZNAJDZIESZ TUTAJ>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy