Reklama

Zima vs kierowcy. Jak sytuacja na drogach naszego powiatu?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zima vs kierowcy. Jak sytuacja na drogach naszego powiatu?  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zima nie odpuszcza. Powiat kolbuszowski jest w pomarańczowym poziomie zagrożenia jeśli chodzi o opady śniegu i oblodzenie. Jak kierowcy radzą sobie na drogach?

Jak poinformowała nas Jolanta Skubisz - Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, dzisiaj (8 luty), nie odnotowano zdarzeń drogowych na terenie powiatu Kolbuszowskiego.

Jednak warunki są trudne, przed czym przestrzega kolbuszowska policja. Prognozy pogody nie są obiecujące, wydawane są kolejne ostrzeżenia o spadającej temperaturze i dużych opadach dla powiatu kolbuszowskiego jak i całego województwa podkarpackiego. 

- Pamiętajmy, że w tych warunkach gwałtowne manewry mogą spowodować utratę panowania nad pojazdem i doprowadzić do kolizji i wypadków. Apelujemy o szczególną rozwagę i ostrożność

- zaznacza przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

Na naszej grupie Facebookowej Na sygnale - Kolbuszowa i okolice możesz uzyskać aktualne informacje o tym, co dzieje się na drogach, jak również podzielić się wiadomościami. Zachęcamy do aktywności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy