Reklama

Trąbkowe wariacje

Opublikowano:
Autor:

Trąbkowe wariacje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sześciu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia z Niwisk wystąpiło podczas muzycznego popisu klasy trąbki. Umiejętności dzieciaków z dumą podziwiali rodzice i przybyli mieszkańcy gminy.

Po raz kolejny Szkoła Muzyczna I stopnia z Niwisk zaprosiła w progi zabytkowego dworku Hupki. Tym razem dla przybyłych czekała muzyczna uczta w wykonaniu uczniów klasy trąbki. W czwartek (6 kwietnia) swoimi umiejętnościami pochwalili się podopieczni Marioli Nycek. Na scenie wystąpiła Dominika Wrzask, Karolina Machowska, Wiktoria Wiewiura, Wiktor Wieczerzak, Dominik Stręk i Wiktor Marut. Mali, ale szalenie zdolni muzycy sięgnęli po repertuar klasyczny, ale i melodie popularne. Każdy popis publiczność zgromadzona w sali Pod Pawiami nagradzała gromkimi brawami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE