Reklama

Tiki-Taka przygotowuje się do halowych mistrzostw Polski

Opublikowano:
Autor:

Tiki-Taka przygotowuje się do halowych mistrzostw Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Lekkoatleci kolbuszowskiej Tiki-Taki są na ostatniej prostej przed halowymi mistrzostwami Polski juniorów, które odbędą się w drugi weekend lutego w Toruniu. Ostatnio szlifowali formę na zawodach w Lublinie, Łodzi i Mielcu.

- Ostatni weekend był dla nas bardzo intensywny – przyznaje Bogdan Karkut, trener Tiki- Taki. W sobotę nasi zawodnicy pokazali się w Lublinie i w Łodzi. Na wschodzie kraju kolbuszowianie walczyli w Otwartych Halowych Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Na dystansie 60 metrów wystartowały 4 zawodniczki: Karolina Jamróz, Wiktoria Rzucidło, Natalia Guzior i Magdalena Niemczyk. - Rewelacyjnie w tych zawodach wypadła aktualna mistrzyni Polski w biegu na 100 metrów, 14-letnia Magdalena Niemczyk – zaznaczał Karkut. Niemczyk najpierw okazała się najlepsza w eliminacjach biegu na dystansie 60 metrów, pokonując wszystkie seniorki, a następnie w  połączonym finale dla kategorii do 16 i do 18 lat. - Zdeklasowała wszystkie rywalki, uzyskując czas 7,88. Jest to najlepszy na ten czas wynik na listach krajowych w kategorii do 16 lat – zaznacza Karkut.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE