Reklama

Tempo awansowało

Opublikowano:
Autor:

Tempo awansowało - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Juniorzy starsi Tempa Cmolas wygrali rozgrywki grupy drugiej mieleckiej A klasy, w której rywalizuje sporo zespołów z naszego powiatu.

Pierwsze miejsce oznacza dla cmolaskiej młodzieży możliwość sprawdzenia się w nieco poważniejszych rozgrywkach, czyli w klasie okręgowej juniorów. Cmolascy juniorzy aż cztery razy w tym sezonie zaliczyli "dwucyfrówki". – Awans przyszedł w samą porę, bo wiek juniora skończył w zasadzie jeden zawodnik, wszyscy zostają na kolejny sezon. Będzie okazja sprawdzić się z lepszymi, chłopaki się rozwiną – zapowiada Andrzej Wieczerzak, członek zarządu i jednocześnie opiekun juniorów Tempa. Jesienią Cmolas prowadził Tomasz Grabiec, w przerwie jego obowiązki przejął Wieczerzak. Nie jest jeszcze pewne, kto poprowadzi ten zespół w nowym sezonie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE