Reklama

Szykuje się remont. Sto tysięcy złotych z ministerstwa dostała Szkoła Muzyczna I stopnia w Niwiskach.

Opublikowano:
Autor:

Szykuje się remont. Sto tysięcy złotych z ministerstwa dostała Szkoła Muzyczna I stopnia w Niwiskach.  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pieniądze zostaną przeznaczone na przebudowę części budynku oficyny i przeznaczenie jej na potrzeby szkolnictwa artystycznego.

Dofinansowanie od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostanie przeznaczone na realizację zadania pod nazwą "Przebudowa budynku dla Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach na potrzeby szkolnictwa artystycznego". Całkowita wartość tego projektu to ponad 123 tys. złotych.

Jak przyznają władze gminy, to zadanie stanowi kontynuację już wcześniej poniesionych wydatków, które mają na celu zwiększenie potencjału szkoły muzycznej. Wszystko to po to, by prowadzenie edukacji artystycznej w gminie było jeszcze lepsze, a szkoła mogła się rozwijać.

Remont ma dotyczyć budynku oficyny mieszczącej się nieopodal dworku Hupki. Do tej pory tylko część budynku była przeznaczona na potrzeby szkoły muzycznej. Przebudowany ma zostać fragment, który stanowiła część mieszkalna. Po remoncie zostanie  powiększona baza placówki muzycznej.

Do tej pory gmina Niwiska wydała na adaptację budynku prawie 600 tys. złotych. Remont oficyny z przeznaczeniem jej na potrzeby szkoły muzycznej odbył się w 2015 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE