Reklama

Szlachetna Paczka. Wolontariusze z powiatu kolbuszowskiego proszą o pomoc

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szlachetna Paczka Kolbuszowa

Szlachetna Paczka. Wolontariusze z powiatu kolbuszowskiego proszą o pomoc - Zdjęcie główne

Wolontariusze z powiatu kolbuszowskiego proszą o pomoc/. | foto Szlachetna Paczka Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wolontariusze z powiatu kolbuszowskiego odwiedzili rodziny w potrzebie. Spotkania i usłyszane historie cały czas tkwią w ich głowach, wszystkie są już opisane i ukazały się na stronie: wwwszlachetnapaczka.pl.

Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki. W bazie potrzebujących rodzin znajdziemy również te z powiatu kolbuszowskiego.

- Życie naszych bohaterów jest smutne i poruszające, wiemy, że dzięki pomocy szlachetnej paczki w ich życiu może pojawić się, choć iskierka nadziei na lepsze jutro. To właśnie my możemy im podarować szansę na odrobinę radości i normalności. I tak też uczyniliśmy włączając ich w tegoroczną edycję projektu Szlachetna Paczka

- zapraszają do udziału w akcji wolontariusze. 

Historie potrzebujących rodzin opisane są na stronie szlachetnapaczka.pl w zakładce powiat kolbuszowski.

- Jeżeli któraś z nich Was poruszy i zechcecie pomóc tym ludziom ,będziemy Wam wdzięczni. Paczkę można przygotować indywidualnie, z rodziną, przyjaciółmi lub jako firma. Możecie też do naszego magazynu dostarczyć: żywność, środki czystości, odzież lub zabawki dla dzieci, które my przekażemy potrzebującym

- dodają wolontariusze.

Osoby, które chcą uzyskać więcej informacji na temat tego projektu, mogą skontaktować się z wolontariuszami dzwoniąc pod nr tel. 509 736 184.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy