Reklama

SZLACHETNA PACZKA. Potrzebujące rodziny czekają na pomoc |ZDJĘCIA|

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 16 listopada, ulicami Rzeszowa przeszedł masz inauguracyjny ogólnopolskiej akcji. Wśród jej uczestników nie zabrakło kolbuszowskiej ekipy wolontariuszy - ubranych w stroje lasowiackie z maskotką Nilusiem na czele. 

- Celem marszu było zwrócenie uwagi na fakt otwarcia bazy rodzin potrzebujących, do których dotarli wolontariusze na całym Podkarpaciu - mówi Krystyna Styga, szefowa kolbuszowskiej ekipy Szlachetnej Paczki. 

W Kolbuszowej działa 17 wolontariuszy, którzy odwiedzają rodziny w potrzebie. - Ludzie o szczodrym i otwartym sercu mogą pomóc, nie tylko wybierając rodzinę z bazy. Można stać się członkiem wielkiej Rodziny Szlachetnej Paczki – darczyńcą, dobroczyńcą. Można  włączyć się w pomaganie, przynosząc dary wprost do magazynu - mówi Krystyna Styga.

W tym roku weekend cudów to 7 i 8 grudnia. W Kolbuszowej magazyn Szlachetnej Paczki mieścić się będzie w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Obrońców Pokoju 46. - Czekamy na każdego, kto chce się włączyć w pomaganie, w godzinach od 9 do 18 w sobotę i niedzielę (7 i 8 grudnia) - dodaje nasza rozmówczyni. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE