Reklama

Szkoła w Ostrowach Baranowskich ma nowego dyrektora. Prezes nie chce jednak ujawniać jego nazwiska. Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

Szkoła w Ostrowach Baranowskich ma nowego dyrektora. Prezes nie chce jednak ujawniać jego nazwiska. Dlaczego?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Placówka prowadzona jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Cmolas.

W sprawie nowego szefa szkoły skontaktowaliśmy się z Haliną Rozmus-Kosiorowską, prezesem stowarzyszenia.

Bez konkursu 

Szkoły prowadzone przez stowarzyszenie nie mają obowiązku ogłaszać konkursu na dyrektora placówki. Wybierają oni go sami. 

W Ostrowach Baranowskich nowa osoba na to stanowisko została już wybrana. Potwierdziła to prezes Rozmus-Kosiorowska. Jak powiedziała w rozmowie z nami, nie udzieli ona jednak dokładnej informacji, kto będzie pełnił tę funkcję od 1 września. Dodała jedynie, że wszystko będzie wiadome już we wrześniu, a osoba, która będzie pełnić tę funkcję, została wybrana spośród nauczycieli aktualnie uczących w placówce. 

Dyrektor w Tuszowskich 

Danuta Gacek, która do 31 sierpnia pełnić będzie funkcję dyrektora szkoły w Ostrowach Baranowskich, wygrała konkurs na szefa innej placówki. Od 1 września kierować będzie Publiczną Szkołą Podstawową w Ostrowach Tuszowskich. 

W konkursie zwyciężyła ona z Elżbietą Dziedzic, która kierowała placówką oświaty od około 20 lat. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, nowym dyrektorem w Ostrowach Baranowskich została prawdopodobnie Wiesława Dudek.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE