Reklama

Reklama

Szkoła Specjalna w Kolbuszowej Dolnej walczy o Podwórko Nivea. Burmistrz Kolbuszowej zachęca do głosowania [WIDEO]

Opublikowano: 16 maja 2019 09:49
Autor:

Szkoła Specjalna w Kolbuszowej Dolnej walczy o Podwórko Nivea. Burmistrz Kolbuszowej zachęca do głosowania [WIDEO]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej bierze udział w plebiscycie Podwórko Nivea. Jest to szansa na powstanie niecodziennego placu zabaw, który kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Aktualnie Szkoła Specjalna w Kolbuszowej Dolnej ma aktualnie ponad 5,5 tys. głosów.

Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej bierze udział w plebiscycie Podwórko Nivea. Jest to szansa na powstanie niecodziennego placu zabaw, który kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.

Aby pomóc, wystarczy zalogować się TUTAJ i codziennie oddawać swój głos na Szkołę Specjalną w Kolbuszowej Dolnej.

Do oddania głosu zachęca społeczność placówki. Nauczyciele wspólnie z uczniami nagrali filmik. Głosować można codziennie do 20 czerwca. 

- Gdyby każdy codziennie oddał swój głos, to mielibyśmy szansę - pisze i zachęca jedna z naszych Czytelniczek.

- Nasze dzieci same nie zwalczą o głosy, dlatego musimy im w tym pomóc - mówi jedna z matek. - Zachęcamy do głosowania, to podwórko to szansa na lepszy rozwój naszych pociech, bo przecież ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie - dodaje.

 

Nagranie: Anna Pocałuń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.