Reklama

Sześć kul w głowie kobiety znalezionej nad Wisłą w powiecie mieleckim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Sześć kul w głowie kobiety znalezionej nad Wisłą w powiecie mieleckim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Osiem strzałów ktoś oddał do kobiety, której ciało zostało znalezione w ubiegłym tygodniu nad Wisłą w gminie Borowa (powiat mielecki). Mielecka prokuratura bada zagadkową śmierć starszego małżeństwa z Kielc, które przebywało w gospodarstwie agroturystycznym w Górkach.

Podczas poszukiwań służby znalazły najpierw ciało mężczyzny, a trzy dni później ciało kobiety. Obydwoje mieli rany postrzałowe, a przy mężczyźnie leżała broń. Jak doszło do tragedii nad Wisłą? To bada mielecka prokuratura.

 


TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:


 

Przeprowadzona sekcja zwłok kobiety wykazała, że przyczyną jej śmierci były obrażenia mózgowo-czaszkowe. Jak przekazał nam prokurator Marian Burczyk, sekcja zwłok ujawniła rany postrzałowe głowy. Dwa pociski nie przebiły czaszki, natomiast 6 pocisków (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE