Reklama

Sylwestrowy zakaz przemieszczania się. Kolbuszowska policja apeluje!

Opublikowano: wt, 22 gru 2020 12:00
Autor:

Sylwestrowy zakaz przemieszczania się. Kolbuszowska policja apeluje! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z kolbuszowskiej jednostki jak każdego roku w okresie świątecznym będą dbać o spokój i porządek publiczny na terenie naszego powiatu.

Z jednych z ważniejszych obostrzeń jest zakaz przemieszczenia się bez wyraźnej potrzeby w noc sylwestrową. Zakaz ten obowiązuje od godz. 19 (czwartek, 31 grudnia) do godz. 6 rano (piątek, 1 stycznia)

- W kwestii obowiązujących przepisów dotyczących obostrzeń liczymy na samodyscyplinę mieszkańców naszego powiatu wynikającą ze zrozumienia powagi sytuacji, z jaką mamy do czynienia. Musimy zdawać sobie sprawę, że od naszego odpowiedzialnego zachowania może zależeć zdrowie naszych najbliższych

- podkreśla kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Przedstawicielka kolbuszowskiej komendy jednocześnie przypomina, że policja jest zobowiązana reagować na wszystkie zgłoszenia obywateli, również i te dotyczące niestosowania się do obostrzeń.

- Życząc mieszkańcom naszego powiatu zdrowych i spokojnych świąt, apelujemy o rozsądek i odpowiedzialność

- zaznaczają funkcjonariusze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Prawda

  A czy Pani oficer prasowy powiedziała co sąd bierze pod uwagę jako pierwsze? Konstytucję, która mówi w jakich przypadkach można ograniczyć swobodne ograniczenie obywatela. Proponuję podawać policjantów o odszkodowanie za bezprawne ograniczenie poruszania się. A jeśli Korso nie upubliczni tego komentarza, to jest upolitycznione, i poniesie tego kon... Rozwiń

 • rok temu | ocena +15 / -1

  Tortowy

  W świetle przepisów (konstytucji, a nie promowanego przez milicje zlecenia prezesa Komitetu Centralnego Partii) z premedytacją wyjdę na spacer. Bo mogę. Będę unikał ludzi, bo nie chcę zachorować, ale nie pozwolę na milicyjno-partyjne represje. Za komuny usłużnej Moskwie milicji nie słuchałem i za neokomuny zrezygnować z tego nie zamierzam.

 • rok temu | ocena +10 / -2

  pytający

  Kolbuszofskie ZOMO będzie łapanki urządzać?