Reklama

Świetny początek Startu

Opublikowano:
Autor:

Świetny początek Startu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Badmintoniści Startu Widełka rozpoczęli nowy sezon od mocnego uderzenia. Podopieczni Piotr Surowca sześciokrotnie zajmowali miejsca na podium w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, Żaków i Dzieci.

Widełkę w kategorii młodzika młodszego reprezentowali: Emilia Pastuła, Mateusz Chuchro, Szymon Syhłowyj i Kamil Malak. Mateusz i Szymon zajęli drugie miejsce w grze podwójnej chłopców. Emilia z Kamilem wywalczyli trzecie miejsce w grze mieszanej. Szymon i Kamil wspólnie stanęli na najniższym stopniu podium w grze pojedynczej. Ponadto trzecie miejsce w grze podwójnej dziewcząt wywalczyła Emilia Pastuła. Grała wtedy razem z Andżeliką Kniaź z Medyki. W grupie żaków reprezentowała nas Klaudia Rzeszutek. Po dobrej walce wywalczyła drugie miejsce. W kategorii dzieci w singlu drugi był Maciej Chuchro. – To był dla nas bardzo udany turniej. Wszyscy nasi zawodnicy wywalczyli miejsca na podium – cieszył się trener Surowiec. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE