Reklama

Supermarket w Cmolasie? Pojawiły się głosy sprzeciwu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Supermarket w Cmolasie? Pojawiły się głosy sprzeciwu - Zdjęcie główne

Kolorem niebieskim oznaczona została działka, na której ma zostać wybudowany supermarket. | foto Google Maps

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na terenie Cmolasu powstać ma kolejny duży sklep. Liczący ponad 500 metrów kwadratowych obiekt handlowy stanąć ma naprzeciwko cmentarza. Jest jednak małe, ale.

Inwestorem, który chce wejść na rynek sprzedaży do Cmolasu, jest sieć sklepów Dino. Końcem kwietnia tego roku sieć sklepów wystąpiła do Wydziału Architektury i Budownictwa w Kolbuszowej z wnioskiem o pozwolenie na budowę. Gdzie dokładnie stanąć ma supermarket?

Sklep Dino wybudowany ma zostać pomiędzy drogami powiatowymi relacji Cmolas-Trzęsówka oraz Cmolas-Ostrowy Tuszowskie. Grzegorz Jaje, kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa w Kolbuszowej, poinformował, że budynek ma mieć 523,65 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Stanąć ma on na działce o powierzchni 35 arów.

Kierownik Grzegorz Jaje poinformował o tym, że sieć sklepów uzyskała stosowne pozwolenia, ale pojawiły się głosy sprzeciwu. Przeciwko budowie sklepu są niektórzy mieszkańcy, a dokładniej sąsiedzi. Wysłali oni odwołanie od decyzji, które wydział architektury przekazał do wojewody podkarpackiego. Jest ono w trakcie rozpatrywania, a decyzja pojawić ma się wkrótce. 

Dino Polska S.A. – polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych założona w 1999 roku. Na koniec 2020 sieć liczyła 1496 sklepów, a ich powierzchnia sprzedaży wyniosła 582,6 tys. metrów kwadratowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy