Reklama

Sukiennik: - Ślisko jak skur**syn!

Opublikowano:
Autor:

Sukiennik: - Ślisko jak skur**syn! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Takimi słowami Stanisław Sukiennik, przewodniczący rady gminy, skomentował jakość zimowego utrzymania dróg na terenie gminy. Zastrzeżenia mieli też inni samorządowcy. Czy słusznie?

Dyskusję na temat kiepskiego stanu dróg powiatowych w gminie rozpoczął Dariusz Mielczarek. Radny zauważył, że na traktach zalega śnieg, tworzą się koleiny i jest bardzo ślisko. - Wyczytałem ostatnio w Korso, że nasi radni powiatowi uchwalili za mało pieniędzy na odśnieżanie dróg powiatowych, dlatego są takie, jakie są – powiedział samorządowiec. - Chciałbym skierować wniosek do naszych radnych powiatowych o zwiększenie w przyszłości tych środków, żebyśmy po lepszych drogach mogli jeździć – dodał.

Możemy grzecznie prosić
Nie on jeden dostrzegł kiepski stan dróg na terenie gminy. - Zima dopiero się zaczęła. Do tej pory była nawet łaskawa. Jeżeli jednak jest taka sytuacja, że pojawia się odwilż, to pług powinien przejechać i zebrać to wszystko. W przeciwnym razie tworzą się niebezpieczne koleiny. I to się dzieje na każdej jednej drodze – zauważył Stanisław Siębor. Narzekania radnych ostudził nieco Stanisław Sukiennik, przewodniczący rady. - To jest sesja rady gminy, a nie powiatu. My wniosków do radnych powiatowych nie mamy prawa zgłaszać. Możemy ich tylko grzecznie poprosić, zwrócić uwagę, w końcu jesteśmy ich wyborcami – powiedział samorządowiec.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE