Reklama

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia z Kolbuszowej

Opublikowano: wt, 18 lut 2020 14:31
Autor:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia z Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 240 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i Ministra Edukacji Narodowej. W gronie wyróżnionych znalazł się Louis Hanicotte - uczeń klasy 2 a Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się początkiem lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Za wyniki w minionym roku szkolnym Prezes Rady Ministrów przyznał 220 stypendiów dla uczniów z Podkarpacia. Stypendium wypłacone zostanie ze środków budżetu państwa w dwóch ratach i wynosi w sumie 3 tys. zł. Jest ono przyznawane uczniowi szkoły maturalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Podczas tego dnia przyznane zostały także stypendia Ministra Edukacji Narodowej. Otrzymało je 20 osób.
Wyróżnionym gratulowała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch. - My również przyłączamy się do tych gratulacji i życzymy dalszych sukcesów! - powiedzieli przedstawiciele starostwa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.